KONST / Litografier / Färglitografi 14634137
nr 1463 4137
C Göran Karlsson
(f. 1944), Sverige
Signerad CGK, numrerad 91/310. Färglitografi, bildmått: 38x28 cm, yttermått inklusive ram: 56x45 cm
C Göran Karlsson, född 1944 i Uppsala, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:33:36
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
25 apr
C Göran Karlsson
Läs mer om C Göran Karlsson